تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
روشهای آموزشی غلط در کوئست
  • بازدید : (6989)

روشهای آموزشی غلط در کوئست

 

 

اولین آموزش او paradigm shift یا دگرگونی الگوهاست .

آموزش بعدی آموزش 8 مرحله جذب افراد است که توسط پاتمن اجرا میشود .

به ادامه مطلب .....

 


برچسب ها : ,,,,
عکس از افراد دستگیر شده اعضای کوئست
  • بازدید : (1219)

 عکس از افراد دستگیر شده اعضای کوئست

 منبع MLM NEWS

mlmnews3

 

بقیه عکس ها در ادامه...

 


برچسب ها : ,,,,,
معرفی ویجی اسواران پیامبر کوئستیها
دسته بندی : کیونت چیست؟,,
  • بازدید : (1646)

ويجي اسواران، بنيانگذار، مدير و تئوريسين فكري كوئست (QI) است كه در شركت هرمي‌اش حدود يك ميليون و 200 هزار نفر ايراني عضويت دارند. اين گزارش به معرفي ويجي كه انگور فروشي، بنايي و رانندگي تاكسي را در كارنامه دارد، مي‌پردازد.

به گزارش فارس، ويجي اسواران، بنيانگذار، مدير و تئوريسين فكري كوئست (QI) است. وي اصالتاً مالزيايي است و جزء آن دسته از قوميت‌هاي مالزي است كه ريشه هندي دارند. حدود 2 ميليون و 300 هزار نفر عضو كوئست هستند كه يك ميليون و 200 هزار نفر اين تعداد عضو را ايرانيان تشكيل مي‌دهند. شركت كوئست طي سال‌هاي گذشته 8 ميليارد دلار زا عضويت ايرانيان در اين شبكه ارز از كشور خارج كرده است.

ويجي در 7 اكتبر 1965 به دنيا آمد، ‌اين مالزيايي هندي‌تبار چند تابعيتي! در مالزي، هنگ كنگ، ‌سيدني و لندن زندگي مي‌كند و براي مدتي هم در صومعه‌اي در Umbria ي ايتاليا حضور يافته و به مدت 33 روز، روزه سكوت مي‌گيرد.

ويجي در سال 1984 بعد از چندين بار شكست شغلي و اقتصادي در زمينه‌هاي بنايي در بلژيك، فروش انگور در فرانسه و رانندگي تاكسي در لندن، تحت دوره‌هاي آموزشي مؤسسه‌اي با موضوع روانشناسي و آنتولوژي قرار گرفت.

 

به ادامه مطلب...


برچسب ها : ,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 3